1 i vdekur dhe 3 të plagosur, detaje nga aksidenti i rëndë në Gramsh

Është zbuluar identiteti i viktimës në aksidentin e ndodhur këtë pasdite në fshatin Poroçan të Gramshit. Ai është E.L, 32 vjeç. Në këtë aksident të ndodhur në vendin e quajtur ‘Toskollare’ rreth 32 kilometra larg nga qyteti i Gramshit, kanë mbetur të plagosur edhe tre persona të tjera. Sikundër është rapotuar edhe më herët, të aksidentuarit kanë qenë duke udhëtuar me një mjet furgon kur mjeti ka dalë nga rruga.


 


By SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *