More

  Aksident në Gramsh, plagosen dy gra

  Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Gramshit.

  Aksidenti ka ndodhur në dalje të qytetit, te vendi i quajtur “Ura e Trashovicës”.

  Si pasojë e aksidentit, dy gra të moshës 50 dhe 55 vjeç kanë mbetur të plagosura.

  Mësohet se janë transportuar menjëherë drejt spitalit, ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në polici.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here