More

  Aksident në Kosovë, humbin jetën 3 persona, dy të tjerë në spital

  Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të shtunë në Kosovë, ku si pasojë kanë humbur jetën tre persona.

  Ngjarja ka ndodhur në në fshatin Duhël të Suharekës, ku sipas Vesel Gashit, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, në këtë aksident të rëndë është përfshirë një makinë dhe një kamion.

  Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, i cili ka dalë në vendin e ngjarjes, ka njoftuar se në këtë aksident, po ashtu lëndime kanë marrë edhe dy persona.

  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu