More

  Aksidentoi për vdekje kalimtarin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet shoferi

  Policia e Durrësit ka arrestuar nje drejtues mjeti, i cili u perfshi ne nje aksident dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ngjarja ndodhi ne aksin rrugor Tiranë-Durrës.

  Burime zyrtare nga policia bene me dije se shtetasi me inicialet G.T., 44 vjeç, banues në Tiranë duke drejtuar mjetin tip kamion “Iveko”, ka aksidentuar shtetasin Xh.S., 63 vjeç, i cili për pasojë ndërroi jetë.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here