More

  Akuza e fortë e Metës: Rama po punon për lobin pro-serb në SHBA

  Presidenti i Republikës Ilir Meta tha se veprimet e Ramës në Tiranë shkojnë në favor të lobit pro-serb në Uashington.


  “Lobi serb dhe ai pro rus ne Uashington i intereson përplasja civile dhe destabilizimi ne Shqipëri. Kam shume prova dhe dokumente qe do i bej publike ne kohen e duhur. SMS qe u be publike sot do duket pa vlere ne raport me to. Mund të ketë zhvillime edhe në Kosovë. Do flas në te ardhmen dhe ne kohen e duhur” – tha Meta. ©LAPSI.al


  Lajmet e fundit

  Tv Apollon

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here