More

  Albin Kurti lë zyrën, futet në vetëkarantinim

  Albin Kurti ka bërë të ditur sot se nuk ka dalë në punë e është futur në vetizolim. Kurti ka shkruar në Facebook se një zyrtar i Ministrisë së Integrimit Evropian ka pasur kontakt të ngushtë me një nga personat e dale pozitiv në testin për COVID-19.


  “Janë marrë mostrat dhe po presim rezultatin. Unë kam pasur kontakt me të, sikurse edhe punonjës të tjerë në MIE e ZKM, ndonëse gjithnjë duke respektuar rregullat për distancën fizike. Nga sot jam në vetizolim në banesë gjersa të dalin rezultatet e testimit për zyrtarin nga MIE”, ka thënë i njejti.


  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here