More

  Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes së dyfishtë në Lezhë (EMRI)

  Policia ka vënë në pranga një person të dyshuar si autor të vrasjes së dyfishtë të një të dite më parë në Lalm të vjetër të Lezhës.

  Lapsi.al mëson se në pranga është vënë Aleksandër Përdoda i cili dyshihet se ka qëlluar për vdekje rapsodin mirditor Kol Murrani dhe minun e tij Preng Simoni.

  Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për konflikte të vjetra mes palëve.

  Në përditësim…

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here