Arrestohet babai, ngacmoi seksualisht vajzën e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq të Korçës. Babai 37 vjeç mësohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij, 18 vjeçe. 37-vjeçari me inicialet R. M., është vënë në pranga nga policia.


Policia Korçë/ Maliq


Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Maliq, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit R. M., 37 vjeç, pasi dyshohet se ky shtetas ka konsumuar elementë të veprës penale ‘Ngacmimi seksual’, me vajzën e tij 18-vjeçare. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprime të mëtejshme.

By SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *