More

  Belsh gjendet një i ri i mbytur në liqen

  BELSH- Një person është gjetur i mbytur në liqen. Policia bën të ditur se viktima është identifikuar si E.H., 25 vjeç,  banues në Belsh.

  Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë në qytetin e Belisht por ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here