More

  Besmir Haxhia u takua me Altin Ndocin ditën e ngjarjes

  Dalin detaje të reja nga ekzekutimi vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia javën e kaluar në Durrës. Saimir Visha, avokat i Altin Ndocit, njërit prej personave të arrestuar për ngjarjen tha në emisionin “Opinion” se klienti i tij ka pasur lidhje shoqërore me Besmir Haxhinë.


  Ai e mohoi që Ndoci të jetë autor i ngjarjes dhe tha se mëngjesin e asaj dite Besmir Haxhia u takua me Altin Ndocin. Avokati tha se 22-vjeçari Klevis Alla i arrestuari i dytë nuk ka pranuar asgjë duke hedhur poshtë deklaratat e publikuara në media se ai ka pranuar krimin. ©LAPSI.al

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here