More

  Durrës/ Bie nga kati i 7-të i pallatit, humb jetën 47-vjeçari

  Një 47-vjeçar humbi sot tragjikisht jetën në Durrës.


  Policia njofton se rreth orës 12:30 të ditës së sotme, në lagjen nr.17, Durrës, është rrëzuar aksidentalisht nga kati 7-të i banesës, shtetasi G.D.,47 vjeç e për pasojë ka ndërruar jetë.

  Dyshohet se 47-vjeçari vuante nga shëndeti mendor. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here