More

  E FUNDIT/ Ç’po ndodh në Itali? Bien ndjeshëm viktimat dhe të prekurit

  Italia po tregon çdo ditë përmirësime në luftën ndaj COVID-19.


  Këtë të diel u shënua një tjetër rënie e numrit të infektuarve ndërsa vijon të rritet numri i të shëruarve.

  Sipas të dhënave zyrtare, 3 106 të infektuar u shënuan sot nga COVID-19 dhe 4 693 ishin të shëruarit.

  Në 24 orët e fundit pati vetëm 285 viktima që e çojnë totalin në rreth 28 mijë. ©LAPSI.al

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here