Më shum

  E RENDE/ Njerku i thyen 3 brinjë fëmijës 3-vjeçar kur nëna ishte për pazar

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, në kohën e pandemisë së koronavirusit. Alfred Kazanxhi, 35 vjeç është arrestuar pasi ka rrahur brutalisht djalin 3 vjec të bashkëjetueses së tij, duke i thyer tre brinje. Ndërsa fëmija ndodhet në gjendje kritike, Kazanxhi ka dalë para gjykatës, e cila ka vendosur ta lërë në burg. Ndërkohë detaje të reja dalin nga ngjarja tronditëse. Nëna e 3-vjeçarit ka deklaruar se e ka gjetur fëmijën të dhunuar dhe në gjendje të rëndë.

  “Kisha dalë për pazar gjatë fashës orare. Kur erdha e gjeta djalin të rrahur. Nuk e di se çfarë ka ndodhur”, ka dëshmuar ajo.

  Në lidhje me këtë ngjarje, Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për Alfred Kazanxhi, i cili dyshohet si dhunuesi i fëmijës. Fëmija, ka thënë më herët se si nëna dhe njerku e kanë rrahur, e madje dhe fqinjët kanë deklaruar se e kanë parë shpesh me të nxira. 35-vjecari Kazanxhi ka mohuar dhunën e ushtruar ndaj fëmijës së mitur, duke thënë se (fëmija) ka rënë nga divani. /BW

  Latest news

  Nipi 5-vjeç humbi jetën në aksident rrugor, prej 3 vitesh ngjarja pa autor

  Kërkojmë ndihmën e SPAK të vendosë drejtësiNipi 5-vjeç humbi jetën në aksident rrugor, prej 3 vitesh ngjarja pa autor Nga : Kadri Malka Në të vërtetë,...

  Cohu Shqiptar!

  Në këmbë o Shqiptar që vendin tuaj e doni, Pash atë gjak që kanë derdh t´parët fjalën ma dëgjoni. Të bashkohemi për këtë komb ku i...

  “Atje në Nikaj – Mërtur ”, titullohet kënga më e re nga Gjergj Gjonaj

  Këngëtari Gjergj Gjonaj ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor. “Atje në Nikaj - Mërtur ”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar...

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN E SHQIPTARËVE...

  Related news

  Nipi 5-vjeç humbi jetën në aksident rrugor, prej 3 vitesh ngjarja pa autor

  Kërkojmë ndihmën e SPAK të vendosë drejtësiNipi 5-vjeç humbi jetën në aksident rrugor, prej 3 vitesh ngjarja pa autor Nga : Kadri Malka Në të vërtetë,...

  Cohu Shqiptar!

  Në këmbë o Shqiptar që vendin tuaj e doni, Pash atë gjak që kanë derdh t´parët fjalën ma dëgjoni. Të bashkohemi për këtë komb ku i...

  “Atje në Nikaj – Mërtur ”, titullohet kënga më e re nga Gjergj Gjonaj

  Këngëtari Gjergj Gjonaj ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor. “Atje në Nikaj - Mërtur ”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar...

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN E SHQIPTARËVE...

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here