More

  Emrat/ Këta janë dy të vrarët e atentatit në Durrës

  Një vrasje tipike mafioze ka ndodhur në Durrës, pranë tregut të makinave. Në një makinë e llojit “Golf” ishte duke udhëtuar pranë tregut të makinave, kur i është zënë pritë nga një automjet tjetër. Me breshëri kallashnikovi, autorët kanë ekzekutuar dy kushërinjtë Besmir dhe Viktor Haxhia.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here