More

  Emrat/ Kush janë dy të vrarët në Lezhë

  Preng Simoni dhe Kolë Murrani janë dy personat që janë vrarë me armë zjarri në Lezhë. Dy 60-vjeçarët dyshohet se janë qëlluar me kallashnikov, nga një distancë jo shumë e largët. Paraprakisht Preng Simoni dhe Kolë Murrani, nuk rezultojnë persona me precedentë të mëparshëm. Të dy janë qëllur në një Kodër pranë fshatit Lalm i Vjetër në Lezhë. Zona ku ka ndodhur krimi është me terren malor dhe shumë larg banesave. Policia ende nuk ka detaje për shkaqet e këtij krimi të rëndë.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here