Categories: Aktualitet

FOTO/ Aksident tragjik në Itali, humb jetën shqiptari

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një shqiptar ka humbur jetën, pikërisht në ditën e tij të lindjes. Mediat italiane shkruajnë sot se aksidenti fatal ka ndodhur në autostradën që të dërgon në Bolonja.


Viktima shqiptar i identifikuar me emrin Sokol Keci, mësohet se ishte banor në Rosolina. Ai ka humbur jetën ditën kur do të mbushte 46 vjeç.


Makina e tij doli nga rruga duke u përplasur me muret mbrojtëse. Nga aksidenti i fortë makina e cila u nda në dysh, ka përplasur edhe një furgon. Shoferi i mjetit tjetër ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Recent Posts

Ja pse kamomili konsiderohet si bima e shenjtë

Kamomili është një bimë mjekësore shumë e njohur e përdorur që në kohët e lashta,…

4 days ago

Çfarë ju ndodh nëse flini më shumë se zakonisht

Gjumi të bën më të bukur. Është një fakt i vërtetuar nga shkenca. Rezultati i…

4 days ago

Si të zhdukësh thinjat e parakohshme

Pavarësisht moshës, flokët e thinjur janë problem për shumë njerëz, femra dhe meshkuj. Thinjat janë…

4 days ago

9 ushqime që mund ti hani pa frikë nëse keni uri natën

Për disa njerëz të ngrënit gjatë natës është një makth dhe për disa, kjo është…

4 days ago

Njihuni me disa përfitime shëndetësore për trupin tuaj kur agjëroni

Agjërim do të thotë të heqësh dorë me dëshirë nga konsumi i disa ose të…

4 days ago

Shtatë zakonet e njerëzve më të lumtur në botë

Nuk ka kohë më të mirë se sa tani për të menduarit në lidhje me…

4 days ago