(FOTO) Ndryshimi i papritur në look-un e zëdhënëses bionde të OFL-së

Ishim mësuar duke e parë me syze të errëta, por pas një mungese në publik për shkak të situatës së krijuar nga Covid-19, zëdhënësja për shtypin Eljes Breca shfaqet me look të ri.


Kjo është hera e parë që Breca ka dalë kaq hapur në publik, pa syze të errëta dielli.

Dalja e zëdhënëses së OLF me syze të errëta si agjentët meksikanë që ndjekin kartelet më të rrezikshme të drogës solli reagime në rrjetet sociale. Kur OFL filloi operacionet të gjithë rendën të identifikonin se kush fshihen pas imazhit të ‘misteriozes bionde’. ©Lapsi.al foto galeri

Si shfaqej më herët foto galeri foto galeri

 

By SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *