(FOTO) Pse u takuan sot Rama dhe Meta

Ky 5 Maj u kujtua pa ceremonitë e zakonshme për shkak të COVID 19, në Varrezat e Dëshmorëve, por krerët më të lartë të Shtetit të ishin aty të pranishëm bashkë.


Presidenti Ilir Meta, Kryeministri Edi Rama dhe Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruci janë përkulur bashkë përpara të rënëve për Atdheun dhe kanë vendosur kurora me lule në nderim të tyre.

Kohët e fundit në media është folur për një zbutje marrëdhëniesh mes Presidentit e Kryeministrit, nisur nga miratimi që Meta i bëri ndryshimeve në Kodin Penal.

By SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *