More

  FOTO/ Shihni ç’bëhej këtë të diel në plazhin e Golemit

  Shqipëria po hyn në javën e saj të 8 të izolimit dhe duket se 2 muaj të mbyllur brenda shtëpisë ka sjellë dhe padurimin për të dalë jashtë dhe për të shijuar natyrën.


  Të paktën kështu ka ndodhur këtë fundjavë në plazhin e Golemit tek Shkëmbi i Kavajës. LSA ka përcjellë disa foto të qytetarëve që kanë dalë për banjo dielli.

  golem-plazh-karantine (2)
  golem-plazh-karantine (3)
  golem-plazh-karantine (4)
  golem-plazh-karantine (5)
  golem-plazh-karantine (6)
  golem-plazh-karantine (7)
  golem-plazh-karantine (8)
  golem-plazh-karantine (9)
  golem-plazh-karantine (10)
  golem-plazh-karantine (11)
  golem-plazh-karantine (12)
  golem-plazh-karantine (13)
  golem-plazh-karantine (14)

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here