More

  Futboll, Leka: Shqetësimi ynë kryesor, Liga e Kampioneve

  Sikundër i gjithë futbolli, edhe futbolli i femrave është ndërprerë dhe për trajnerin e Vllaznisë, Nikolin Leka, kjo ndërprerje ishte e dëmshme.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here