Greqi/ Humb jetën në burgun e Trikalës një 36-vjecar shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar në vendin fqinj, Greqi. Një 36-vjecar shqiptar ka humbur jetën në qeli.


Ngjarja ka ndodhur në burgun e Trikallës në shtetin grek. Sipas mediave greke, shqiptari është rrëzuar në qeli e pas kësaj është dërguar në spital. Mirëpo, ky variant nuk është zyrtar dhe për këtë arsye pritet autopsia.


Një auto-amulancë e transportoi shqiptarin për në spital, por ai mbërriti atje i pajetë.

Po vazhdojnë hetimet dhe pritet të zbardhet ekspertiza mjeko-ligjore për të zbardhur shkaqet e vdekjes të 36-vjecarit nga Shqipëri.

By SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *