Categories: Aktualitet

Gruaja gjendet e pajetë në banesë, çfarë dyshojnë autoritetet

Një grua e moshuar është gjendur pa jetë ditën e sotme në banesën e saj.


Ngjarja ka ndodhur në banesën e 70-vjeçares në Mamurra. Viktima është identifikuar si Gjelina Hoti, e cila jetonte e vetme.


Dyshimet e para janë se e moshuara ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Mendohet që kontakti me rrymën elektrike ka ndodhur nga pakujdesia. Por do të jetë ekspertiza mjeko-ligjore që do të përcaktojë shkakun e vdekjes.

Fqinjët kanë njoftuar policinë, pasi e moshuara nuk ishte përgjigjur në telefon.

Policia bashkë me zjarrfikësit kanë ndërhyrë, duke thyer derën e banesës ku edhe kanë gjetur pa jetë të moshuarën.

 

SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Recent Posts

Ja pse kamomili konsiderohet si bima e shenjtë

Kamomili është një bimë mjekësore shumë e njohur e përdorur që në kohët e lashta,…

5 days ago

Çfarë ju ndodh nëse flini më shumë se zakonisht

Gjumi të bën më të bukur. Është një fakt i vërtetuar nga shkenca. Rezultati i…

5 days ago

Si të zhdukësh thinjat e parakohshme

Pavarësisht moshës, flokët e thinjur janë problem për shumë njerëz, femra dhe meshkuj. Thinjat janë…

5 days ago

9 ushqime që mund ti hani pa frikë nëse keni uri natën

Për disa njerëz të ngrënit gjatë natës është një makth dhe për disa, kjo është…

5 days ago

Njihuni me disa përfitime shëndetësore për trupin tuaj kur agjëroni

Agjërim do të thotë të heqësh dorë me dëshirë nga konsumi i disa ose të…

5 days ago

Shtatë zakonet e njerëzve më të lumtur në botë

Nuk ka kohë më të mirë se sa tani për të menduarit në lidhje me…

5 days ago