More

  I burgosuri var veten me çarçaf në Burgun e Fierit, ndërron jetë në spital

  - reklamë -

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Burgun e Fierit, ku një 51-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur me çarçaf.


  Ervis Kuçi, 51-vjeçar, është vetëvarur në tualetin e mjediseve të paraburgimit, ndërsa ka ndërruar jetë në spital.


  I burgosuri me inicialet B. Z. nga Mallaskastra ndodhej në paraburgim në Burgun Fier.

  Ndërkohë, menjëherë është ndërhyrë me polici dhe ambulancë, por fatkeqësisht i burgosuri ka ndërruar jetë në spital. Mësohet se 51-vjeçari ishte dënuar për trafik narkotikësh.

  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here