More

  Kapet në Fier i dënuari për drogë në Itali

  Ka rënë në prangat e Policisë një 50-vjeçar i dënuar nga drejtësia italiane, me 8 vjet e 10 muaj burg, për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”.


  Pas një operacioni të policisë në fshatin Kreshpan, në banesën e tij u kap dhe u arrestua përkohësisht me qëllim ekstradimin drejt Italisë, shtetasi  Sokol Rukaj, 50 vjeç, banues në Cakran, Fier.

   

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here