More

  Keni plane për fundjavën? Shihni më parë si do të jetë moti

  - reklamë -

  Kthjellimet dhe vranësirat e pakta do të jenë mbizotëruese gjatë ditës së shtunë, ku më të dukshme kthjellimet do të jenë në zonat Perëndimore. Sipas Meteoalb gjatë pasdites do të kemi shfaqje të vranësirave, ku më të theksuara do të jenë në zonat malore.


  Temperaturat e ajrit do të mbeten te pandryshuara në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat nga 7°C deri në 28°C.


  Era do fryjë lehte në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzimi 2 ballë.

  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here