More

  Lëkundje tërmeti afër Tiranës, zbulohet epiqendra

  Një tërmet me magnitudë 3.2 të shkallës rihter është regjistruar sot në vendin tonë. Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë 13 km nga Shijakut dhe 29 km nga Tirana. Lëkundjet janë ndjerë në orën 10:18 minuta të paradites së sotme.  Lajmet e fundit

  Tv Apollon

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here