More

  Makina merr flakë në autostradën Tiranë-Durrës

  - reklamë -

  Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:50, poshtë Q.T.U-së, ku si pasojë e një defekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtuese shtetasen K.I., ku ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here