More

  Marquez dhe sfida e Botërorit 2020

  - reklamë -

  “ADN-ja ime është të rrezikoj shumë, të jap njëqind përqind, edhe nëse nuk mund të fitoj, do të përpiqem për çfarëdo mundësie që të ketë”.  Ai është 27 vjeç dhe ka tetë kurora të Kampionit të Botës në MotoGP. Pa mohuar talentin, ai ka mënyrën e tij të përballjes me garat.

  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here