Categories: Aktualitet

Mbi 180 mijë të infektuar me koronavirus në Gjermani, 8371 të vdekur

Ka shkuar në mbi 180 mijë numri i të infektuarve me koronavirus në Gjermani.


Saktësisht, numri i të infektuarve me Covid-19 ka shkuar në 180 250 njerëz.


Numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit ka shkuar në 264 individë.

Sakaq, numri i të vdekurve nga Covid-19 në Gjermani ka shkuar në 8371 persona.

Kurse, numri i viktimave në 24 orët e fundit nga Covid-19 në shtetin gjerman ka qene vetëm 5 njerëz.

SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Recent Posts

Ja pse kamomili konsiderohet si bima e shenjtë

Kamomili është një bimë mjekësore shumë e njohur e përdorur që në kohët e lashta,…

5 days ago

Çfarë ju ndodh nëse flini më shumë se zakonisht

Gjumi të bën më të bukur. Është një fakt i vërtetuar nga shkenca. Rezultati i…

5 days ago

Si të zhdukësh thinjat e parakohshme

Pavarësisht moshës, flokët e thinjur janë problem për shumë njerëz, femra dhe meshkuj. Thinjat janë…

5 days ago

9 ushqime që mund ti hani pa frikë nëse keni uri natën

Për disa njerëz të ngrënit gjatë natës është një makth dhe për disa, kjo është…

5 days ago

Njihuni me disa përfitime shëndetësore për trupin tuaj kur agjëroni

Agjërim do të thotë të heqësh dorë me dëshirë nga konsumi i disa ose të…

5 days ago

Shtatë zakonet e njerëzve më të lumtur në botë

Nuk ka kohë më të mirë se sa tani për të menduarit në lidhje me…

5 days ago