More

  Mot i qëndrueshëm për fundjavën

  Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbizotërojnë në territorin shqiptar, ku kthjellimet do të jenë prezent gjatë gjithë ditës. Sipas Meteoalb, vranësira kalimtare parashikohet të ketë në skain verior.


  Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat nga 5°C deri në 27°C.


  Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzimi 3 – 4 balle.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here