More

  Nga 4 maji shërbim taksi në gjithë territorin, me një kusht

  Tjetër lehtësim do të ketë nga masat e karantinës më naj.

  Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu foli për planin e rihapjes ku bën pjesë dhe rikthimi i shërbimit taksi në të gjithë vendin.

  Ajo tha se nga data 4 do të lejohet shërbimi taksi, në të gjithë territorin, por me një kusht.

  “Duke zbatuar protokollin e sigurisë me deri në dy pasagjerë, anëtarë të së njëjtës familje për udhëtimet ndërqytetëse”, u shpreh ministrja Manastirliu.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here