More

  Përplasen dy makina në ish-Bllok, lëndohet një 27-vjeçar

  Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Aksidenti, sipas informacioneve zyrtare, ndodhi rreth orës 22:15, në rrugën “Perlat Rexhepi”, ku është përplasur mjeti me drejtues shtetasin K.S., 27 vjeç, me mjetin me drejtuesin shtetasin A.N., 41 vjeç.


  Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi K.S., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


  Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

  Lajmet e fundit

  Tv Apollon

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here