More

  Përplasen dy makina në Tiranë, plagoset një grua dhe foshnja e saj

  Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku kanë mbetur të lënduar një grua dhe foshnja e saj. Sipas të dhënave zyrtare, aksidenti ka ndodhur në rrugën e ‘Kavajës”, ku mjeti me drejtues shtetasin J.M., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin E.M.


  Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të dëmtuar pasagjerët në mjet shtetasja A.R dhe foshnja e saj të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.


  Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here