More

  Plagoset me armë 29-vjeçari në Kavajë, kapet një person i dyshuar

  - reklamë -

  Nje 29-vjecar ka mbetur i plagosur me arme zjarri ne Kavaje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, tek ish-fabrika e letrës ku për motive ende të paqarta dyshohet se është plagosur me armë zjarri në këmbë,  M.Xh., 29 vjeç, i cili u dërgua në spitalin e Durrësit.


  Si autor i dyshuar i ngjarjes është shtetasi V.H., 27 vjeç, banues në Kavajë, i cili fillimisht është larguar nga vendi i ngjarjes, por pas një ore e gjysem ndjekje dhe kerkimesh është bërë shoqerimi i tij për në ambientet e Komisariatit të Policisë Kavajë. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here