More

  Plagosi me kallashnikov punonjësin e burgut, policia arreston autorin

  Policia e Peqinit ka identifikuar dhe arrestuar autorin e plagosjes së punonjësit të burgut.

  Mësohet se autori ka qëlluar me armë zjarri kallashnikov ndaj punonjësitë 41-vjeçar, i cili fatmirësisht ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

  Ndërkohë, uniformat blu kanë sekuestruar armën e zjarrit dhe vijojnë hetimet për të zbardhur shkaqet e plagosjes.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here