More

  Plagosja në Shkodër, gjykata lë në burg autorin e dyshuar

  Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka lënë me masën e sigurisë arrest me burg Bardh Isufin, i dyshuar për plagosjen e Gëzim Bicit dy ditë më parë në Shkodër. Pala mbrojtëse ka kërkuar paligjshmërinë e arrestit si dhe masën e sigurisë “detyrim paraqitje”.

  Gjyqtarja Kostandina Kuro vendosi arrest me burg, kërkesë kjo edhe e prokurorit Astrit Halilaj. I dyshuari nuk ka folur në seancë ndërsa me përpara në polici ka mohuar autorësinë e plagosjes.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here