More

  Plagosje me thikë në Korçë

  Një plagosje me thikë ka ndodhur në Korçë pak momente më parë. Disa të rinj janë konfliktuar me njëri-tjetrin, ku më pas janë nxjerrë edhe thikat. Nga konflikti është plagosur rëndë J.T dhe është çuar me urgjencë në spital. I riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën thotë policia. Uniformat blu kanë shoqëruar disa persona, për të zbuluar se kush qëlloi me thikë

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here