Më shum

  Publikohen fotot e para të Galaxy Note 20

  Familja e Galaxy Note gjithnjë merrte disa elementë nga seritë S duke i përmirësuar më tutje por këtë vit sipas burimeve të industrisë, situata do të jetë ndryshe.

  OnLeaks ka publikuar disa pamje të Galaxy Note 20 dhe Note 20+ të cilët zbulojnë më pak ngjashmëri krahasuar me familjen Galaxy S20.

  Së pari ekranet e mëdha. Note 20+ do të ketë ekran 6.9-inç si modeli S20 Ultra ndërsa modeli standard do të ketë ekran më kompakt 6.7-inç.

  Në pjesën e pasme fshihet një kamera që përfaqëson ekselencën e Samsung. Ndërsa detajet janë të pakta, të dy modelet Note do të vinë me modulet e S20 Ultra përfshirë lenten e zmadhim periskop Note 20+.

  Misteret janë të shumta por telefonët me lapsin stylus pritet të kenë dizajne më pak të lakuara sesa seritë Galaxy S20. Gjithashtu kompania me Note ofron më shumë performancë duke rezervuar më shumë RAM dhe fuqi procesorike.

  Vitet e fundit Samsung ka prezantuar Galaxy Note në Gusht por impakti që pandemia e Covid-19 mund të ketë pasur lë hapësira dyshimi për debutimin e tij. /PCWorld Albanian

  Latest news

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN...

  Besnik Palnikaj dy fjalë për poetin e madh Gjergj Fishta , fjalë zemre.

  Gjergj Fishta është e para figurë që nderoi Shqipërinë ndërkombëtarisht duke u nominuar për çmimin Nobel. Prej ku lidhen retë...

  Arsyet Përse Ju Bien Flokët – Gabimet Që Mund T’i Ndreqni Që Tani

  Krehja e flokëve kur janë të lagur i këput dhe i shkul ato. Foto: Flickr Flokët u bien të gjithëve. Qimet këputen dhe...

  Përmirësoni Tretjen me Vaj Ulliri – 4 Kura Natyrale që Mund t’i Përgatisni në Shtëpi

  I pasur në vlera kurative, vaji i ullirit mbetet mbreti i shëndetit të mirë. Foto: Flickr Problemet me stomakun , fryrja apo dhimbja...

  Related news

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN...

  Besnik Palnikaj dy fjalë për poetin e madh Gjergj Fishta , fjalë zemre.

  Gjergj Fishta është e para figurë që nderoi Shqipërinë ndërkombëtarisht duke u nominuar për çmimin Nobel. Prej ku lidhen retë...

  Arsyet Përse Ju Bien Flokët – Gabimet Që Mund T’i Ndreqni Që Tani

  Krehja e flokëve kur janë të lagur i këput dhe i shkul ato. Foto: Flickr Flokët u bien të gjithëve. Qimet këputen dhe...

  Përmirësoni Tretjen me Vaj Ulliri – 4 Kura Natyrale që Mund t’i Përgatisni në Shtëpi

  I pasur në vlera kurative, vaji i ullirit mbetet mbreti i shëndetit të mirë. Foto: Flickr Problemet me stomakun , fryrja apo dhimbja...

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here