More

  Rama ‘xhelozohet’ nga takimi i Bashës në Durrës: Të rrezikosh shëndetin e njerëzve për të luajtur një pllakë gramafoni!

  - reklamë -

  Kryeministri Edi Rama, teksa ka shpërndarë postimin e kryetarit të PD-së Lulzim Basha, ku shihet në një takim me qytetarët në Durrës, ndërsa nuk i ka kursyer kritikat. Kreu i qeverisë theksoi se sjellja e Bashës në këtë kohë pandemie, duke mbledhur qytetarë në vende publike, vë në rrezik shëndetin e tyre, për të luajtur një pllakë gramafoni.


  “TË RREZIKOSH SHËNDETIN DHE JETËN E NJERËZVE PËR TË LUAJTUR NJË PLLAKË GRAMAFONI!”, shkruan Rama.


  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here