More

  Reforma zgjedhore, Kryemadhi i shkon Bashës në zyrë

  - reklamë -

  Kryetari i PD-së, Lulzim Basha po zhvillon këtë pasdite një takim me drejtuesit e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe Petrit Vasili. Takimi mësohet se lidhet me reformën zgjedhore, afatet e së cilës përfundojnë pas 4 ditësh. Sot Monika Kryemadhi pati një takim edhe me ambasadoren e SHBA, Yuri Kim. Një ditë më parë ishte po Basha që zhvilloi takimin me Yuri Kim teksa biseduan kryesisht për Reformën Zgjedhore. Kim pranoi që ndërkombëtarët nuk kishin gisht tek data 31 maj, por Basha u zotua se Reforma Zgjedhore do të përfundojë deri në atë datë  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here