More

  Rrëzohet në ujërat greke një helikopter i NATO-s,

  Një helikopter i NATO-s është rrëzuar në ujërat e Greqisë, rreth 20 milje në perëndim të ishullit Kefalonia dhe anëtarët e bordit janë zhdukur.

  CH-148 Cyclone, një helikopter kanadez po zhvillonte stërvitje ushtarake teksa deri tani dyshohet për aksidenti. Më tej mësohet se në bord kanë qenë 3-6 anëtarë.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here