More

  Rritet numri i viktimave dhe të infekturve me koronavirus në Itali

  - reklamë -

  Pas uljes së numrit të vdekjeve për disa ditë me radhë, rikthehet ankthi në Itali nga pandemia e COVID-19.


  Në 24 orët e fundit, Emergjencat Civile raportojnë 117 viktima nga virusi vdekjeprurës, që deri në këto momente iu ka marrë jetën mbi 33 mijë personave.


  Gjithashtu rritje ka pësuar dhe numri i rasteve të reja, ku në 24 orët e fundit u shtuan dhe 584 persona të tjerë, pjesa më e madhe e të cilëve janë shënuar në Lombardi.

  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here