More

  Rudina Hajdari ia thotë Ramës në sy: “Po e bën Tiranën si Shkupi i Gruevskit, do kesh fatin e tij”

  - reklamë -

  Deputetja Rudina Hajdari e ka akuzuar sot fort Edi Ramën në një interpelancë për shembjen e Teatrit. Duke akuzuar kryeministrin se me shembjen e teatit kishte bërë një akt të etiketuar nga shtypi botëror
  si barbar ajo shtoi se ai synonte truallin dhe jo godinën e teatrit. Sipas Hajdarit, kryeministri Rama kërkon të favorizojë miqtë e tij me truallin e teatrit.


  Në fund të fjalës së saj Hajdari tha se Rama do të mbahet mend si Nikola Gruevski i cili siç tha ajo rrafshoi qendrën e Shkupit për të ndërtuar vepra të pakuptimta.Por edhe ti do të kesh fundin e Gruevskit” i tha ajo.


  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here