Më shum

  Samsung eksperimenton me kamerat selfie

  Samsung në të kaluarën ka tentuar të bëjë diçka për të eliminuar kamerat e dukshme në smartfonë, por tentativa e fundit mund tu duket e njohur.

  Ditën e Dielë në internet u postuan disa foto të një telefoni Galaxy, me shumë gjasa një Galaxy A, i cili ka një kamër me mekanizimin “pop-up.”

  Ashtu si OnePlus 7 Pro dhe disa telefonë të tjerë, kamera selfie është e fshehur në krye të ekranit dhe shfaqet me një mekanizëm pop-up në mënyrë që përdoruesit të kenë një telefon me ekran të plotë.

  Shumë detaje janë të panjohura, ndërsa nga pamja e jashtme duket se kemi të bëjmë me një telefon buxhetor për shkak të skanerit konvencional të shenjave të gishtërinjve.

  Ekrani 6.5-inç do të ishte një pikë e fortë e smartfonit. Ende mund të jemi larg debutimit të tij për shkak të mungesës së informacioneve rreth tij. Nga ana tjetër tregon se Samsung nuk ka ngurruar të testojë me mënyra të ndryshme për të eliminuar kornizat e ekranit dhe elementët e dizajnit të kamerave selfie. /PCWorld Albanian

  Latest news

  Nipi 5-vjeç humbi jetën në aksident rrugor, prej 3 vitesh ngjarja pa autor

  Kërkojmë ndihmën e SPAK të vendosë drejtësiNipi 5-vjeç humbi jetën në aksident rrugor, prej 3 vitesh ngjarja pa autor Nga : Kadri Malka Në të vërtetë,...

  Cohu Shqiptar!

  Në këmbë o Shqiptar që vendin tuaj e doni, Pash atë gjak që kanë derdh t´parët fjalën ma dëgjoni. Të bashkohemi për këtë komb ku i...

  “Atje në Nikaj – Mërtur ”, titullohet kënga më e re nga Gjergj Gjonaj

  Këngëtari Gjergj Gjonaj ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor. “Atje në Nikaj - Mërtur ”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar...

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN E SHQIPTARËVE...

  Related news

  Nipi 5-vjeç humbi jetën në aksident rrugor, prej 3 vitesh ngjarja pa autor

  Kërkojmë ndihmën e SPAK të vendosë drejtësiNipi 5-vjeç humbi jetën në aksident rrugor, prej 3 vitesh ngjarja pa autor Nga : Kadri Malka Në të vërtetë,...

  Cohu Shqiptar!

  Në këmbë o Shqiptar që vendin tuaj e doni, Pash atë gjak që kanë derdh t´parët fjalën ma dëgjoni. Të bashkohemi për këtë komb ku i...

  “Atje në Nikaj – Mërtur ”, titullohet kënga më e re nga Gjergj Gjonaj

  Këngëtari Gjergj Gjonaj ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor. “Atje në Nikaj - Mërtur ”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar...

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN E SHQIPTARËVE...

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here