More

  Sherri në Korçë, nipi plagos tezen dhe burrin e saj

  Një sherr masiv ka ndodhur pak më parë në fshatin Pendavinj të Korçës.

  Mësohet se nipi ka goditur me mjete të forta tezen e tij dhe burrin e saj, pas një konflikti me ta.


  Mësohet se shtetasi Ilija Jani ka qëlluar tezen e tij, Ditera Leka, dhe bashkëshortin e saj, Arben Leka.

  Nga sherri kanë mbetur të lënduar tre persona, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here