More

  Shpërthen bombula në Shkodër, plagoset 52 vjeçari

  Një bombol gazi ka rrjedhur dhe për pasojë ka shpërthyer në flakë pak minuta më parë në fshatin Ura e Shtrenjtë, njësia administrative Postribë, në Shkodër. Si pasojë e shpërthimit ka mbetur i plagosur rëndë shtetasi S. Fikaj 52 vjeç. Pas ndihmës së parë ai është dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar.


  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here