More

  Shtohen masat lehtësuese, Rama njofton hapjen e parukerive dhe dentistëve

  Kryeministri Edi Rama ka publikuar edhe njëherë lehtësirat në lëvizje dhe ushtrim aktiviteti të bizneseve duke nisur nga e hëna e javës së ardhshme dhe në vazhdim. Por Kryeministri nënvizon se ky plan do të ndryshojë, nëse dinamika e epidemisë ndryshon negativisht.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here