More

  Tiranë, merr flakë në ecje një makinë në ‘Laprakë’

  Një automjet në zonën e Laprakës ka marrë flakë në lëvizje. Shkak i incidentit ka qenë një defekt teknik. Fatmirësisht ka vetëm dëme materiale. Vijon puna për zbardhjen e çështjes dhe rrethanave të ngjarjes.


  Njoftimi i Policisë:


  Tiranë/Informacion paraprak

  Më datë 28.05.2020, rreth orës 17:20, tek kryqëzimi i Laprakës, si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtues shtetasin K.V., ku ka vetëm dëme materiale.

  Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

  Lajmet e fundit

  Tv Apollon

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here