More

  Tragjike/ 26-vjeçari hidhet nga kati i 5-të i hotelit të karantinës

  Një ri rreth 26-vjeç dyshohet se është hedhur nga kati i pestë i njërit prej konvikteve në Prishtinë ku mbahen personat e karantinuar të kthyer nga jashtë. I riu ka humbur jetën në vend.


  Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha tha se rreth orës 17:20, ekipet e emergjencës dhe Policia kanë shkuar te Qendra e Studenteve pasi morën raportimin për ngjarjen.

  Njësitet e policisë kanë nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë. ©LAPSI.al

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here