More

  VIDEO E RE/ Çfarë ndodhi brenda Teatrit kur hyri policia për të nxjerrë artistët

  - reklamë -

  Ish-deputetja demokrate, Oriola Pampuri ka publikuar pamje të rënda të reja të ndërhyrjes së Policisë mëngjesin e 17 janarit në Teatrin Kombëtar.


  “Ky eshte Edi Rama, kryeministri me personalitet te shumefishte. Police te armatosur, te dhunshem, me urdher te ketij personazhi psikopatologjik ne krye te shtetit, i cili nga njera ane urdheron te dhunohen artiste, e qytetare te ndershem, nga ana tjeter, aktron e mohon gjithçka.


  Vota e qytetareve do te jete fundi i tij” – shkruan Pampuri dhe publikon një video ku ka edhe pamje nga ajo që ndodhi brenda godinës së Teatrit dhe se si policia nxori jashtë artistët që e mbronin. ©LAPSI.al

  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here